Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 5038AM.
Dit bedrijfspand op het adres Juliana van Stolbergstraat 27 te Tilburg heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1970 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 750.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 545 m².
Dit bedrijfspand op het adres Juliana van Stolbergstraat 16 te Tilburg is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1970. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 200 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Juliana van Stolbergstraat 18 te Tilburg is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1936. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 175 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Juliana van Stolbergstraat 5 te Tilburg is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1899 met energielabel E. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 127 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Juliana van Stolbergstraat 14 te Tilburg is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1970. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 90 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG