Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 5215MR.
Dit bedrijfspand op het adres De Grote Beer 45 te Den Bosch is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 55 m² (in units vanaf 1 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres De Grote Beer 27 te Den Bosch is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 438 m².
Dit bedrijfspand op het adres De Grote Beer 41 te Den Bosch is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater en inbouwarmaturen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 670 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres De Grote Beer 29 te Den Bosch is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 215 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijvenpark De Brand
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG