Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7411KL.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 34 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 130 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 36 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 77 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 32 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900 met energielabel D. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 202 m² (in units vanaf 165 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 24 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 93 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 22 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 37 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG