Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 8218PW. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 8218PW op soort incident:
Op donderdag 3 juli om 15:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van wegen, straten, fietspaden, stoepen en pleinen. De melding is gesloten op vrijdag 4 juli om 08:19 uur.
Op donderdag 3 juli om 15:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van wegen, straten, fietspaden, stoepen en pleinen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 25 maart om 14:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval m.b.t. op het eind bij de lage vaart. De melding is gesloten op maandag 31 maart om 08:14 uur.
Op dinsdag 25 maart om 14:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval m.b.t. op het eind bij de lage vaart. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 25 maart om 14:31 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval m.b.t. op het eind bij de lage vaart. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 9 maart om 14:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 10 maart om 11:08 uur.
Op zondag 9 maart om 14:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 9 maart om 14:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 23 februari om 12:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 24 februari om 08:57 uur.
Op zondag 23 februari om 12:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 19 december om 09:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval m.b.t. op het eind bij de lage vaart. De melding is gesloten op donderdag 19 december om 13:59 uur.
Op donderdag 19 december om 09:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving RW A6 de Aalscholver in Lelystad in het kader van afval m.b.t. op het eind bij de lage vaart. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 21 april 2020 om 12:30 is er door weggebruikers een mobiele snelheidscontrole gemeld: A6 Lelystad richting almere ter hoogte van hectometerpaal 68.2 bij total tankstation
Op 8 april 2020 om 12:45 is er door weggebruikers een mobiele snelheidscontrole gemeld: A6 almere richting Lelystad ter hoogte van hectometerpaal 68.2 bij total tankstation de lepelaar
Op 31 januari 2020 om 16:55 is er door weggebruikers een mobiele snelheidscontrole gemeld: A6 almere richting Lelystad ter hoogte van hectometerpaal 68.0 bij total tankstation de lepelaar
Op 29 november 2019 om 07:36 is er door weggebruikers een mobiele snelheidscontrole gemeld: A6 Lelystad richting almere ter hoogte van hectometerpaal 68.2
Op 18 september 2018 om 11:57 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar RW A6 de Aalscholver te Lelystad.
In de nacht van maandag op dinsdag 21 juni 2016 om 03:46 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar RW A6 de Aalscholver 2 te Lelystad.
Op 25 juli 2015 om 16:42 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar RW A6 de Aalscholver 2 te Lelystad.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oostvaardersplassen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG