Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 8245GL. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 8245GL op soort incident:
Op zaterdag 18 april om 20:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Walcheren in Lelystad in het kader van speeltuinen en speeltoestellen. De melding is gesloten op maandag 20 april om 07:26 uur.
Op zaterdag 18 april om 20:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Walcheren in Lelystad in het kader van speeltuinen en speeltoestellen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 4 april om 15:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Walcheren in Lelystad in het kader van speeltuinen en speeltoestellen. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op zaterdag 4 april om 15:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Walcheren in Lelystad in het kader van speeltuinen en speeltoestellen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 20 november om 16:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Walcheren in Lelystad in het kader van verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 4 juni 2022 om 13:52 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Walcheren te Lelystad.
Op 20 mei 2018 om 22:18 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Walcheren 23 te Lelystad.
Op 20 mei 2018 om 22:17 is de brandweer uitgereden naar Walcheren te Lelystad.
Op 20 mei 2018 om 22:15 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Walcheren te Lelystad.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landstrekenwijk West
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG