Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1412AL.
Het adres van deze woning uit 1966 is Graaf Adolflaan 14 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 236m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 449.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Graaf Adolflaan 6 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 166m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.000.
Het adres van deze woning is Graaf Adolflaan 10 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 163m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Naardermeerkwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG