Bedrijfspanden in de buurt Drostenkamp en Tijenraan

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in Drostenkamp en Tijenraan en kom er achter of deze te huur of te koop is.

Vrijdag 16 mei 2025

Kantoorruimte Drostenkamp 1-a Raalte

Dit bedrijfspand op het adres Drostenkamp 1-a te Raalte is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 214 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

Kantoorruimte Drostenkamp 1a Raalte

Dit bedrijfspand op het adres Drostenkamp 1a te Raalte is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 214 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

Meer nieuws in Drostenkamp en Tijenraan

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement