Wil je weten welke bedrijven er in P.C. Hooftbuurt zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in P.C. Hooftbuurt.
In P.C. Hooftbuurt zoek ik een:
De besloten vennootschap Viola Milano B.V. is gevestigd op Jan Luijkenstraat 68-3 te AMSTERDAM en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Xattu B.V. is gevestigd op Jan Luijkenstraat 92P te AMSTERDAM en is actief in de branche Webportals.
De besloten vennootschap PR10 Holdings B.V. is gevestigd op Stadhouderskade 25 te AMSTERDAM en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap MARTHA FLORA TWELLO B.V. is gevestigd op Paulus Potterstraat 34 te AMSTERDAM en is actief in de branche Verzorgingshuizen.
De besloten vennootschap Spuistraat Real Estate Holdings B.V. is gevestigd op Stadhouderskade 25 te AMSTERDAM en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De onderneming AdEdge Consulting is gevestigd op P Cornelisz Hooftstr 132 te AMSTERDAM en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap ACC Nexgenso Holding B.V. is gevestigd op Vossiusstraat 13A te AMSTERDAM en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Eriksson & Co B.V. is gevestigd op Jan Luijkenstraat 68-3 te AMSTERDAM en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Deedee B.V. is gevestigd op Jan Luijkenstraat 68-3 te AMSTERDAM en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Ivy Investments Holding B.V. is gevestigd op Jan Luijkenstraat 2D te AMSTERDAM en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap LSM Marine Service B.V. is gevestigd op P Cornelisz Hooftstr 5 te AMSTERDAM en is actief in de branche Algemene banken.
De onderneming Active Capital Company Fund II Co?p. U.A. is gevestigd op Vossiusstraat 13A te AMSTERDAM en is actief in de branche Beleggingsinstellingen met beperkte toetreding.
De onderneming Floor Meijer is gevestigd op Jan Luijkenstraat 100-2 te AMSTERDAM en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming van der meer coaching is gevestigd op Jan Luijkenstraat 41 te AMSTERDAM en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De onderneming Dingen Optillen is gevestigd op Jan Luijkenstraat 32H te AMSTERDAM en is actief in de branche Reclamebureaus.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG