Een overzicht van alle algemene burgerlijke en utiliteitsbouw in De Fryske Marren.
In De Fryske Marren zoek ik een:
De onderneming Sipke Oebeles is gevestigd op Barkentijn 124 te Lemmer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Allround Klussenbedrijf Bosma is gevestigd op Schwartzenbergstraat 16 te Sint Nicolaasga en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Pawel is gevestigd op Langwarderdyk 4-0074 te Sint Nicolaasga en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Decotec Totaal Techniek B.V. is gevestigd op Morrastraat 2 te Lemmer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Rinke de Vreeze is gevestigd op A Rampionstrjitte 3 te Bakhuizen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Nico Beenen Klusbedrijf is gevestigd op Hoge Dijk 60 te Sintjohannesga en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Ype Velda Multiservice is gevestigd op Bakboard 28 te Joure en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Wijda Group B.V. is gevestigd op Pontdyk 8c te Langweer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De vennootschap onder firma V.O.F. Reijenga-Veenje is gevestigd op Noed 12 te SINT NICOLAASGA en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Bouwbedriuw Abe Sprik is gevestigd op Welgelegen 15 te HARICH en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming R. Postma Allround service is gevestigd op It Sein 12 te SINT NICOLAASGA en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming TBR Onderhoudsbedrijf is gevestigd op Harddraversweg 3-0001 te JOURE en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Visser's Klussenbedrijf was gevestigd op Bakwei 35 te Bakhuizen en was actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Daan Brongers Klussenbedrijf was gevestigd op Fokelinus van der Walstraat 37 te Lemmer en was actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Klussenbedrijf Mamo is gevestigd op Dr G A Wumkesstraat 84 te JOURE en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG