Een overzicht van alle algemene burgerlijke en utiliteitsbouw in Bos- en Gasthuisdistrict.
In Bos- en Gasthuisdistrict zoek ik een:
De besloten vennootschap Lijmbedrijf De Krim B.V. is gevestigd op Rooseveltstraat 45J te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Habouw is gevestigd op Haagweg 222 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Bouwbedrijf Rijsbergen is gevestigd op Rooseveltstraat 45D te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming van den Hoek Totaal Bouw is gevestigd op Willem Klooslaan 92 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming G.A. de Munk is gevestigd op Vreewijkstraat 24 te LEIDEN en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Dental MA B.V. is gevestigd op Obrechtstraat 20 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Klussenbedrijf Nieuwenhuizen is gevestigd op Verdistraat 191 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Blansjaar Montage- en Onderhoudsbedrijf is gevestigd op Apollolaan 204A te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming C.S. La Lau Klusbedrijf is gevestigd op Bartókstraat 34 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming J.P. van de Wetering is gevestigd op Tuinderijpad 1 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Sezer Bouw en Onderhoud is gevestigd op Frederik van Eedenlaan 53 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming EW BOUW ALLROUND is gevestigd op César Franckstraat 12 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Klusbedrijf Fakkel Bouw is gevestigd op Albert Verweijstraat 18 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Fakris Klussenbedrijf is gevestigd op Valeriusstraat 7 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Marwid Schilders- & Renovatiebedrijf is gevestigd op Verdistraat 47 te Leiden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG