Een overzicht van alle beheer van onroerend goed in 2e Daalsebuurt en omgeving.
In 2e Daalsebuurt en omgeving zoek ik een:
De stichting Stichting Leliestraat 26BIS is gevestigd op Leliestraat 26BS te Utrecht en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De vereniging Vereniging van Eigenaren van Gebouw Narcisstraat 7/7bis te Utrecht is gevestigd op Narcisstraat 7 te Utrecht en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap I&Y Vastgoed B.V. is gevestigd op Asterstraat 12 te Utrecht en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De onderneming SMC Hospitality services is gevestigd op Amsterdamsestraatweg 152BS te Utrecht en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap 4-Freedom Beheer B.V. is gevestigd op Amsterdamsestraatweg 243A te UTRECHT en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG