Een overzicht van alle ontwikkelen, produceren en uitgeven van software in Rivium en Fascinatio.
In Rivium en Fascinatio zoek ik een:
De besloten vennootschap COLOURS+ B.V. is gevestigd op Rivium Quadrant 75-5 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De vennootschap onder firma FuLi Media is gevestigd op Educatusstraat 36 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Leadinfo B.V. is gevestigd op Rivium Quadrant 141 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Sparkle.Work B.V. is gevestigd op Rhijnspoor 251 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Sparkle Business Innovations B.V. is gevestigd op Rhijnspoor 251 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Vrijst is gevestigd op 1e Lunarelaan 6 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Semper Opus B.V. is gevestigd op Rivium 4e Straat 1Building 62 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Nucleus Software B.V. is gevestigd op Rhijnspoor 241 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De vennootschap onder firma Green Mandarin is gevestigd op Desertosingel 43 te CAPELLE AAN DEN IJSSEL en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming RefreshWEB is gevestigd op Rivium Westlaan 46 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Quirky B.V. is gevestigd op Rivium Boulevard 301 te CAPELLE AAN DEN IJSSEL en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Autoschadeformulier B.V. is gevestigd op Fascinatio Boulevard 1158 te CAPELLE AAN DEN IJSSEL en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Soltegro Projecten B.V. is gevestigd op Rivium Quadrant 159 te CAPELLE AAN DEN IJSSEL en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap E.Novation B.V. is gevestigd op Rivium Westlaan 1 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Infor (Nederland) B.V. is gevestigd op Fascinatio Boulevard 1242 te Capelle aan den IJssel en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG