Onderstaande personen worden verdacht van een misdrijf in Bergen op Zoom of zijn juist slachtoffer van een misdrijf. Ook vind je hier personen die zijn veroordeeld voor een misdrijf, maar die vluchtten voor ze hun straf konden uitzitten.
Filter gezochte personen in Bergen op Zoom op soort:
Gezochte personen
Bergen op Zoom - Donderdagnacht 9 januari 2025, rond 01.00 uur, legt iemand een vuurwerkbom bij de voordeur van een huis aan de Kleine Beerstraat in Bergen op Zoom. De dader staat op beeld. Wie is dit?
Bergen op Zoom - Tot twee keer was een bakkerij in de Kamperfoeliestraat in Bergen op Zoom het doelwit van een aanslag. Om precies te zijn op 29 december 2024 en op 11 januari 2025. Op deze beelden zijn de daders te zien. Herken jij ze?
Bergen op Zoom - In de nacht van 24 maart vonden twee autobrandenplaats in Bergen op Zoom. Één aan de Esdoornstraat (rond 01.30 uur) en één aan de van Slingerlandlaan (rond 03.30 uur). Forensische opsporing onderzoekt hoe de branden zijn aangestoken en of er een verband is tussen de twee incidenten. Daarbij is hulp vanuit eventuele getuigen of camerabeelden zeer welkom. Heeft u iets gezien?
Bergen op Zoom - Een 40-jarige vrouw is maandagmiddag 2 september 2024 op de Antwerpsestraatweg door een onbekende man gestoken. De dader probeerde haar handtas te stelen, maar de vrouw hield de tas stevig vast. De dader stak haar in haar bovenbeen en sloeg zonder buit op de vlucht. Wij zijn uiteraard op zoek naar meer informatie en hebben jouw hulp nodig!
Bergen op Zoom - Drie mannen proberen op 14 november in te breken, bij een bedrijf in Rilland dat handvuurwapens, jachtwapens, automatische wapens en munitie verkoopt. De daders staan op beeld. Wie zijn dit?
Bergen op Zoom - Op donderdag 1 augustus 2024 schrikken de bewoners van een huis aan de Halsterseweg in Bergen op Zoom wakker van een enorme knal. Er blijkt een vuurwerkbom bij het huis te zijn ontploft. Er breekt brand uit en de schade is enorm. Wie is deze brandstichter?
Bergen op Zoom - In de periode van donderdag 5 tot en met maandag 9 december 2024 zijn er in Bergen op Zoom op korte afstand van elkaar drie overvallen gepleegd. De politie denkt dat het steeds om dezelfde dader gaat en zoekt hem. Hij staat op beeld. Wie is dit?
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG