Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in De Ronde Venen.
Gezicht op de Rijksstraatweg en de Angstel te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het westen, met links de korenmolen.
Interieur van de Hervormde Kerk te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij): orgel, preekstoel en koorhek.
Gezicht op de Koppeldijk te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij), uit het zuidoosten.
Gezicht in de Stationsstraat te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het noordoosten.
Gezicht in de Stationsstraat te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het oosten, met op de achtergrond de voorgevel van het huis Hoogstraat 4.
Gezicht over de Angstel op de Rijksstraatweg te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het noordwesten, met op de achtergrond de Korenmolen.
Gezicht op de Rijksstraatweg te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het westen, met links de huizen nrs. 8-9-10 en 11-12.
Gezicht over de Angstel in de Nieuwe Weg te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het westen.
Collage van gezichten te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij):- de Kerkstraat te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij)- het Abcoudermeer in de Angstel te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij.
Gezicht op de Amsterdamse Straatweg en de Voordijk te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij), uit het noordwesten.
Gezicht in de Hoogstraat te Abcoude (gemeente Abcoude-Proostdij), uit het zuiden.
Gezicht in de Hoogstraat te Abcoude (gemeente Abcoude-Baambrugge), uit het zuiden.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG