Een overzicht van alle 112 meldingen en 112 nieuws in Peel en Maas afkomstig van politie, brandweer en ambulancedienst. Daarnaast vullen wij deze rubriek aan met flitsers, Burgernetacties en andere relevante informatie over jouw buurt. Al deze informatie wordt 24/7 bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Een auto is op zijn zijkant beland in Meijel. Voor het incident is een traumahelikopter opgeroepen.
Prioriteit 1 ongeval wegvervoer met zware technische hulpverlening. Politie, ambulance en brandweer zijn ter plaatse.
Op 15 april 2026 om 11:34 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Pastoor Goossensstraat te Grashoek omdat er een gaslucht is waargenomen.
Op 14 april 2026 om 06:28 is de politie uitgereden naar Rijksweg 63 te Kessel vanwege een aanrijding met letsel.
Politie met getrokken pistool en kogelwerende vesten. Omgeving afgezet.
Politieagenten in Panningen zijn met getrokken pistool en kogelwerende vesten ter plaatse. De omgeving is afgezet.
Op 12 april 2026 om 08:05 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Hondsheuvelstraat te Panningen.
Op 9 april 2026 om 18:58 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Roggelseweg te Helden.
Prioriteit 1 brandmelding bos aan de Roggelseweg in Helden, inzet van de brandweer.
Op 8 april 2026 om 15:13 is de politie uitgereden naar Beekstraat te Panningen vanwege een aanrijding met letsel.
Op 8 april 2026 om 09:25 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Fleurkesweg te Panningen.
Inzet van de brandweer voor nablussen op de Fleurkesweg in Panningen.
Op 7 april 2026 om 12:11 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Kampweg te Beringe omdat er een gaslucht is waargenomen.
Op 7 april 2026 om 07:01 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Kampweg te Beringe vanwege een melding van wateroverlast.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG