Ook zo benieuwd wat er allemaal in Zuidwestkwadrant Osdorp Zuid gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Zuidwestkwadrant Osdorp Zuid 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Zuidwestkwadrant Osdorp Zuid? Of organiseer je een evenement in Zuidwestkwadrant Osdorp Zuid? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
In de nacht van maandag op dinsdag 12 januari 2021 om 03:57 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Jan Smitstraat te Amsterdam.
Z/21/1852625 (Nieuw-West) Nog niet bekend Onttrekking- vorming en samenvoegingsvergunning Dr. E. ...
Op 11 januari 2021 om 20:39 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Roosje Vosstraat te Amsterdam.
AMSTERDAM: Jongetje is in goede gezondheid aangetroffen.
Op 9 januari 2021 om 16:29 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Rosa Manusstraat te Amsterdam.
Op 1 september 2020 is het faillissement uitgesproken van La Clé B.V.. Het insolventienummer is F.13/20/314. La Clé B.V. is gevestigd in Amsterdam. La Clé B.V. is actief in de branche Financiële instellingen.
Op 6 januari 2021 om 02:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosa Manusstraat te Amsterdam.
splitsen van één woning naar vier woningen, OLO 5702951
Op 5 januari 2021 om 18:42 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Domela Nieuwenhuisstraat 1069 te Amsterdam.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidwestkwadrant Osdorp Zuid
Instellen
De COVID cijfers over de afgelopen 24 uur
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement