Ook zo benieuwd wat er allemaal in Beethovengaarde en Lisztgaarde gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Beethovengaarde en Lisztgaarde 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1972 is Lisztgaarde 262 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 36m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
Het adres van deze woning uit 1974 is Beethovengaarde 127 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 184m² en een perceeloppervlakte van 282m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
De onderneming Angerellie´s TCG is gevestigd op Lisztgaarde 228 te Oss en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 31 augustus 2025 om 08:53 is de politie uitgereden naar Beethovengaarde te Oss vanwege een ongeval met letsel....
De stichting STICHTING LZ57 is gevestigd op Lisztgaarde 57 te Oss en is actief in de branche Maatschappelijk opvang met overnachting.
Op 9 augustus 2025 om 17:54 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Lisztgaarde te Oss omdat één of meerdere personen vastzitten in een lift....
Op 20 juli 2025 om 16:28 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lisztgaarde te Oss....
Op 20 juli 2025 om 16:20 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lisztgaarde te Oss....
Op 20 juli 2025 om 16:18 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lisztgaarde te Oss....
Het adres van deze woning uit 1972 is Lisztgaarde 8 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 36m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
Het adres van deze woning uit 1972 is Beethovengaarde 27 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 203m² en een perceeloppervlakte van 244m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is Beethovengaarde 101 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 253m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
Het adres van deze woning uit 1972 is Lisztgaarde 80 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 36m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
De onderneming Bastrix is gevestigd op Lisztgaarde 85 te Oss en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Autobedrijf T. v.d. Burgt is gevestigd op Beethovengaarde 14 te Oss en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beethovengaarde en Lisztgaarde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG