Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1411SM.
Dit bedrijfspand op het adres Anna Meursstraat 16 te Naarden heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944 met energielabel G. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 135.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 88 m².
Dit bedrijfspand op het adres Anna Meursstraat 8 te Naarden heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944 met energielabel F. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 129.500 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 78 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuindorp Keverdijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG