Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2652XL.
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 1 te Berkel en Rodenrijs is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2009 met energielabel A+. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 2.675.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en inbouwarmaturen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.454 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 132 te Berkel en Rodenrijs is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 275.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 140 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 20 te Berkel en Rodenrijs is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 360.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 170 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 96 te Berkel en Rodenrijs is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 150 m².
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 86 te Berkel en Rodenrijs is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 180 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 124 te Berkel en Rodenrijs is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, pantry, systeemplafond, toilet en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 60 m² en bestaat uit 60 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Leeuwenhoekstraat 18 te Berkel en Rodenrijs is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 228 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oudeland
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG