Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3333GX.
Het adres van deze woning uit 1960 is Narcisstraat 33 te Zwijndrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 290.000.
Het adres van deze woning uit 1961 is Narcisstraat 9 te Zwijndrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 171m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Narcisstraat 39 te Zwijndrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 172m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Het adres van deze woning is Narcisstraat 3 te Zwijndrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en een perceeloppervlakte van 130m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 150.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bloemenbuurt D(ahlia) - G(eranium)
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG