Woningen in de gemeente Stichtse Vecht
Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in de gemeente Stichtse Vecht.
Zondag 16 maart 2025
Het adres van deze woning uit 1975 is Boomstede 639 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Boomstede > 3608BR
Zaterdag 15 maart 2025
Het adres van deze woning uit 1988 is Zwanenkamp 1217 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 125m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zwanenkamp > 3607NT
Het adres van deze woning uit 1969 is Wibautstraat 7 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 129m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 489.000.
Stichtse Vecht > Maarssen > Staatsliedenbuurt > 3601XG
Het adres van deze woning uit 1967 is Troelstrastraat 15 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Stichtse Vecht > Maarssen > Staatsliedenbuurt > 3601WH
Het adres van deze woning uit 2020 is Johan Grauwertlaan 4 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 111m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Stichtse Vecht > Maarssen > 3603GZ
Vrijdag 14 maart 2025
Het adres van deze woning uit 1983 is Laan van Zuilenveld 26 te Oud Zuilen. Het pand heeft een oppervlakte van 159m² en een perceeloppervlakte van 305m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
Stichtse Vecht > Oud Zuilen > Oud-Zuilen > 3611AJ
Het adres van deze woning uit 1963 is Piet Heinstraat 108 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Stichtse Vecht > Maarssen > Zeeheldenbuurt > 3601TB
Donderdag 13 maart 2025
Het adres van deze woning uit 1959 is Kerklaan 14 te Loenen aan de Vecht. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 286m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
Stichtse Vecht > Loenen aan de Vecht > Kerklaan > 3632AL
Woensdag 12 maart 2025
Het adres van deze woning is Klapstraat 2 te Vreeland. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.185.000.
Stichtse Vecht > Vreeland > Vreeland Dorp > 3633BJ
Het adres van deze woning uit 2001 is Zandpad 44 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 1m² en een perceeloppervlakte van 10m² en heeft 19 kamers kamers waarvan 11 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 7.149.500.
Stichtse Vecht > Maarssen > Bethunepolder-zuid > 3601NA
Het adres van deze woning uit 1963 is Hoekerstraat 3 te Nigtevecht. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Stichtse Vecht > Nigtevecht > Nigtevecht Dorp > 1393NR
Zaterdag 8 maart 2025
Het adres van deze woning uit 1954 is Klokjeslaan 34 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 78m² en een perceeloppervlakte van 168m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 469.000.
Stichtse Vecht > Maarssen > Lanenkwartier > 3601HE
Het adres van deze woning uit 1976 is Fazantenkamp 859 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 139m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Fazantenkamp > 3607ED
Het adres van deze woning uit 1987 is Zwanenkamp 283 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 152m² en een perceeloppervlakte van 224m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zwanenkamp > 3607SE