Woningen in de wijk West
Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in de wijk West.
Dinsdag 5 mei 2026
Het adres van deze woning uit 1967 is Lagemorgenlaan 138 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 397.500.
's-Hertogenbosch > West > De Schutskamp > 5223JA
Het adres van deze woning uit 1968 is Kruiskampsingel 289 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 88m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
's-Hertogenbosch > West > De Kruiskamp > 5224KJ
Het adres van deze woning uit 2002 is Verlengde Statenlaan 101 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
's-Hertogenbosch > West > Paleiskwartier > 5223LD
Het adres van deze woning uit 1962 is Jacob van Heemskerckstraat 49 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.000.
's-Hertogenbosch > West > De Schutskamp > 5223TD
Het adres van deze woning uit 1954 is van Coehoornplein 1 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
's-Hertogenbosch > West > Boschveld > 5223BT
Vrijdag 1 mei 2026
Het adres van deze woning uit 1967 is Anthony Fokkerstraat 7 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
's-Hertogenbosch > West > De Kruiskamp > 5224BA
Donderdag 16 april 2026
Het adres van deze woning uit 2016 is Spiegeltuin 122 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 49m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
's-Hertogenbosch > West > Paleiskwartier > 5223MZ
Het adres van deze woning uit 2000 is Schaapsveldje 74 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
's-Hertogenbosch > West > Deuteren > 5223ZS
Maandag 13 april 2026
Het adres van deze woning uit 1955 is van Coehoornplein 20 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 60m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
's-Hertogenbosch > West > Boschveld > 5223BV
Het adres van deze woning uit 1969 is Maarten Trompstraat 39 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 387.500.
's-Hertogenbosch > West > De Kruiskamp > 5224GE
Vrijdag 10 april 2026
Het adres van deze woning uit 1957 is 's-Gravesandestraat 19 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 124m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
's-Hertogenbosch > West > Boschveld > 5223BR
Het adres van deze woning uit 1974 is Gouverneur Borretstraat 4 te Den Bosch. Het pand heeft een oppervlakte van 153m² en een perceeloppervlakte van 327m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 589.000.